BETBOO HEMEN ÜYE OL!

Betboo Para Yatırma ve Çekme

Betboo para yatırma ve para çekme seçenekleri oldukça fazladır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen firma bu konuda oldukça farklı alternatiflere sahiptir.

Betboo'ya Giriş

Betboo Para Yatırma Seçenekleri Nelerdir?

Betboo firmasına para yatırmak için farklı alternatifleri tercih edebilirsiniz. Bu seçeneklerden birisi Astropay adı verilen yöntemdir. Bu kart ile en az 10 Türk Lirasını hesabınıza yatırabilirsiniz. Ayrıca bu yöntem ile yapılan para yatırma işlemlerine firma bonus vermektedir. Bir diğer para yatırma yöntemi ise Ecopayz olarak belirlenmiştir. Bu kart ile alt limit 20 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

betboo para yatırma

Kredi kartı ile de para yatırmak mümkündür. En az 100 Türk Lirasını, kredi kartı bilgilerinizi kullanarak, firma üzerinden açtığınız hesaba aktarabilirsiniz. Ayrıca son dönemde oldukça popüler olan ve Betboo para yatırma ve para çekme alternatifleri arasında yer alan Paypal nakit kart da geçerlidir. Bu yöntem için herhangi bir alt ya da üst limit belirtilmemiştir.

Betboo Para Çekme Seçenekleri Nelerdir?

Betboo para yatırma ve para çekme işlemleri için farklı alternatifler vardır. Betboo firması üzerinden para çekmek istiyorsanız, birkaç farklı yöntemi tercih etmeniz mümkündür. Bunların başında ise havale gelmektedir. Banka havalesi ile anlaşmalı bankalar sayesinde,  para çekmek oldukça basit bir işlemdir. Firma tarafından belirlenen limit ise 200 Türk Lirasıdır. Yani banka havalesi ile para çekebilmek için hesabınızda en az 200 Türk Lirasının olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra Ecopayz yöntemi de kullanılabilmektedir.

Oldukça bilinen bu yöntem, son yılların en büyük e-cüzdan servislerindendir. Bu yöntem ile de bir limit belirlenmiştir. Bu limit 200 Türk lirasıdır. Bunun yanı sıra Transfercard yöntemi de kullanılabilmektedir. Bu yöntem için herhangi bir limit koyulmamıştır. Tüm bu para çekme yöntemleri sırasında firma sizden bir defaya mahsus olarak, adresinizi gösteren bir fatura istemektedir. Bunun yanı sıra kimlik ya da benzeri bir belgeyi de kullanmanız mümkündür. Betboo para yatırma ve para çekme seçenekleri bu şekildedir.

Betboo Lisanslı Mı?

Betboo firması çift lisansa sahiptir. Hem Malta hem de Curaçao üzerinden gerekli izinler alınmıştır. Bundan dolayı da şirketin güvenilirlik konusunda herhangi bir sıkıntısı söz konusu değildir.

Leave a Comment

Youwin | Rivalo | Süperbahis | 1xbet